Par mums

No kurienes mēs nākam?

s atrodamies Nākotnē! Tieši runājot, Nākotne ir mazs ciemats Latvijas vidienē, taču parnestā nozīmē – mēs tiešām esam nākotnē. Mums rūp nākotne, jo tur dzīvos mūsu bērni. Mums rūp, lai mēs būtu veseli, tādēļ ražojot, izvēlamies tikai bioloģiski audzētas ogas, augļus un tēju.

s esam tīri! Savu produkciju ražojam mazā, taču modernā ražotnē. Mēs ticam, ka ar mīlestību gatavota tēja un spiesta sula garšo daudz citādāk. Mēs pa īstam vāram tēju no svaigas, īstas tējas un pa īstam spiežam sulu no svaigām ogām un augļiem.

Ražojot produktus, neizmantojam ne konservantus, ne koncentrātus, ne garšas pastiprinātājus. Cukurs ir mūsu tabu, tādēļ produktu saldināšanai izmantojam tikai bioloģisko agavi, vai neizmantojam saldinātāju vispār. Bez pievienota cukura – tāds ir mūsu izaicinājums!

s ticam, ka veselīgs var būt arī garšīgs. Vārām tēju lielos katlos, spiežam sulu ar lielām, manuālām sulu spiedēm. Darām visu kā mājās.

Dabas Dots atbalsta vietējos ražotājus, tādēļ liela daļa mūsus izejvielu tiek iepirkta no pašmāju zemniekiem. Mums svarīgākais ir produkta kvalitāte un izcilā garša, tādēļ rūpīgi atlasām izejvielas un sadarbojamies tikai ar drošiem piegādātājiem.

Kā tas top?

s ražojam DIVINE TEA, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē – DIEVIŠĶĀ TĒJA! Tieši tāda ir arī mūsu attieksme pret izejvielām, ražošanas procesu, dabu un cilvēkiem. Esam godīgi un rūpīgi, ražojot mūsu produkciju.

Nekonkurējam ar krāsainajiem un saldajiem dzērieniem. Mēs ražojam dzērienus cilvēkiem, kuri dzīvo tīri, kuriem ir svarīga veselība, garša un attieksme pret dabu. Mēs zinām, ka garšīgs var būt arī veselīgs, tādēļ izmantojot Ziemeļu pļavās augušos augus un ogas, mēs piešķiram saviem produktiem izcilu garšu.

Ražojot produktus, mēs izmantojam tikai īstas sastāvdaļas. Nē – koncentrātiem! Pa īstam spiežam sulu, vāram tēju un iepakojam to pēc iespējas videi draudzīgākā iepakojumā. Sadarbojoties ar zinātniekiem, mēs katru produktu izstrādājam ar īpašu gādību un uzmanību pret mūsu patērētāju.

Nobaudi DIVINE TEA un pārliecinies, ka veselīgs var būt arī garšīgs! Priekā!