PRIVĀTUMA POLITIKA

SIA “Dabas Dots” ir apņēmies aizsargāt un cienīt visus personas datus, ar kuriem jūs dalaties ar mums, un to, ko mēs uzzinām par jums no vietnes apmeklējuma. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs apņematies ievērot noteikumus, kas aprakstīti zemāk.

Zemāk jūs uzzināsiet arī, kā rīkoties, ja nevēlaties, lai jūsu personīgā informācija tiktu ievākta un uzkrāta, apmeklējot mūsu vietni.

KĀDU INFORMĀCIJU MĒS IEVĀCAM UN UZGLABĀJAM

Personas dati, kurus mēs jums varam lūgt sniegt, ietver:

Vārds
Adrese
Epasta adrese
Kontakttālruņa numurs

KĀ MĒS APKOPOSIM INFORMĀCIJU

Mēs neapkoposim šo informāciju, vispirms to speciāli nepieprasot. Jūsu informāciju mēs varam apkopot, Jums veicot šādas darbības:

Veicot pasūtījumu mūsu tiešsaistes veikalā
Sazinoties ar mums pa e-pastu
Kad esat aizpildījis aptauju vai piedalāties konkursā
Kad jūs runājat ar kādu no mūsu komandas

Dabas Dots ievēro stingru “izvēles” politiku saistībā ar informāciju, kuru mēs pieprasām, kā piemēram kā tā tiks izmantota un kā tā tiks glabāta un pārvaldīta, mes no jums noskaidrojam pirms Jūsu informācijas iesniegšanas. Jums būs jāatzīmē rūtiņa, norādot, ka piekrīta Jūsu personiskās informācija izmantotašanai tieši šādā veidā pirms detaļas iesniegšanas. Šī rīcība atbilst privātuma tiesību aktiem un ES regulām.

KĀ TĀ TIKS LIETOTA

Mēs apkopojam tikai tādu informāciju, kuru jūs konkrēti sniedzat mums, lai varētu:

Izpildīt pakalpojumu, piemēram, apstrādāt Jūsu pasūtījumu, ko esat veicis no mūsu internet veikala, vai lai nosūtītu jums balvu, kuru esat laimējis konkursā.
Lai nosūtītu jums informāciju, kuru esat skaidri norādījis, ka vēlaties saņemt.
Jūs varat mums iesniegt personīgo informāciju, izmantojot privāto ziņojumapmaiņas iespēju mūsu sociālo mediju kontos. Jūsu sociālo mediju izmantošanu regulē specifiskie platformas noteikumi un nosacījumi. Mēs automātiksi izdzēšam visu personīgo informāciju, kas mums tiek nosūtīta ik pēc 3 mēnešiem.
Jūsu adrese un kontaktinformācija ir pieejama tikai tiem darbiniekiem, kuri komplektē jūsu interneta veikala pasūtījumu. Maksājuma informāciju apstrādā PaySera, un mums nav piekļuves tai, izņemot konrkēti Jūsu e-pasta adresei.

REKLĀMAS MATERIĀLS

SIA Dabas Dots ietur tiesības izmantot jebkuras fotogrāfijas vai video, kas uzņemti pasākuma (organizēta vai sponsorēta) vai paraugu ņemšanas gadījumā, ko veikuši tā darbinieki, persona, kas nodarbināta uzņēmuma vārdā vai ko uzņēmumam pārsūtījusi jebkura ar uzņēmumu saistīta persona konkrēti reklāmas materiālam. Šos plašsaziņas līdzekļus var izmantot mūsu vietnē, sociālo mediju profilos vai sabiedrisko attiecību vajadzībām.

AR KO KONTAKTĒTIES

Ja kādā brīdī vēlaties izmantot savas tiesības pieprasīt mūsu rīcībā esošo datu kopiju vai lai to izdzēšam, sūtiet mums e-pastu uz hello@drinkdivinetea.com iesnieguma formā, kuru mēs izskatīsim 30 dienu laikā. Lai iegūtu papildinformāciju vai, ja Jums rodas, kādi jautājumi par mūsu privātuma politiku vai mūsu tīmekļa vietni, lūdzu, rakstiet uz info@dabasdots.lv vai zvaniet +371 2 7711777