Pašu gatavotais kurkumas šots veselībai

Bieži vien darba dienu rīti mums paiet steigā un haosā – jāpagatavo brokastis, jāsaģērbj bērni, ātra pastaiga ar suni un prom pa ikdienas darbiem. Vakaros atkal citi pienākumi – vakariņas ģimenei, iekavētie mājas un saimnieciskie darbi. . . Tā arī piezogas nogurums un „it kā” mazsvarīgas veselības likstas.

Skaļi izslavētais kurkumas jeb tumeric shot tiešām ir īsts superdzēriens. Tas palīdz stiprināt imunitāti, uzlabo vielmaiņu un pamodina organismu, liekot justies mundri ik rītu.

Šim, pēc izskata un tilpuma nelielajam, taču pēc sastāva spēcīgajam, kurkumas šotam ir neskaitāmi daudz priekšrocības – imunitātes stiprināšana, organisma attīrīšana, . Kurkumas pulveris ir dabīgs antioksidants un pretiekaisuma līdzeklis, tas palīdz ārstēt akni, samazina holesterīna daudzumu, palīdz cīnīties ar bezmiegu un depresiju.

Lai kurkumas iedarbība būtu maksimāli efektīva, to ieteicams uzņemt kopā ar pipariem.


Sastāvdaļas:

?½ citrona sulas

?¼ tējkarotes kurkumas pulvera

?1 ēdamkarote ābolu etiķis

?Šķipsniņa kajēnas pipari

?1 tējkarote medus

?Glāze silta ūdens


Pagatavošana:

Izspied sulu no pus citrona, tad pievieno ēdamkaroti ābolu etiķi un medu. Labi samaisi. 

Turpinājumā pievieno galveno sastāvdaļu – kurkumas pulveri un šķipsniņu kajēnas piparus. 

Atkal labi samaisi, lai visas sastāvdaļas sajaucas viendabīgā dzērienā. 

Un tagad vari izvēlēties – lej šota glāzītē un izdzer vienā malkā, pa virsu uzdzerot ūdeni, vai arī sajauc visu kopā ar glāzi silta ūdens un baudi kā rīta dzērienu. 

Tiem, kuriem nepatīk kurkumas rūgtenā garša, noteikti labāk patiks variants ar šotu. : )


Lai stiprinātu imunitāti un vairotu veselību arī dienas laikā, izvēlies kādu no Latvijā ražotajām D’Tea tējsulām. Bez cukura un mākslīgām krāsvielām, pašu vārtīta tēja un spiesta sula. Jo viss vienkāršais ir ģeniāls!


Lai veselīgi un garšīgi,

Tava Drink Divine Tea komanda.