Par mums

No kurienes mēs nākam?

s atrodamies Nākotnē! Tieši runājot, Nākotne ir mazs ciemats Latvijas vidienē, taču parnestā nozīmē – mēs tiešām esam nākotnē. Mums rūp nākotne, jo tur dzīvos mūsu bērni. Mums rūp, lai mēs būtu veseli, tādēļ ražojot, izvēlamies rūpīgi atlasītas ogas, augļus, tēju un citas izejvielas.

s esam tīri! Savu produkciju ražojam mazā, taču modernā ražotnē. Mēs ticam, ka ar mīlestību gatavoti dzērieni garšo daudz citādāk un ticam, ka veselīgs var būt arī garšīgs. Vārām tēju lielos katlos, spiežam sulu ar lielām, manuālām sulu spiedēm. Darām visu kā mājās.

Dabas Dots atbalsta vietējos ražotājus, tādēļ liela daļa mūsu izejvielu tiek iepirkta no pašmāju zemniekiem. Mums svarīgākais ir produkta kvalitāte un izcilā garša, tādēļ rūpīgi atlasām izejvielas un sadarbojamies tikai ar drošiem piegādātājiem.

Kā tas top?

Iedvesmu smeļamies dabā un radām dzērienus cilvēkiem, kas novērtē īstas un tīras garšas. Cilvēkiem, kam rūp veselība un vide sev apkārt. Mēs zinām, ka garšīgs var būt arī veselīgs, tādēļ, izmantojot Ziemeļu pļavās augušos augus un ogas, mēs piešķiram saviem produktiem izcilu garšu.

Nekonkurējam ar krāsainajiem un saldajiem dzērieniem. Pēc iespējas cukuru un citus saldinātājus neizmantojam vispār. Bez pievienota cukura – tāds ir mūsu izaicinājums!

Ražojot produktus, vēlamies celt godā vietējās garšas. Latvijas superogas –  dzērvenes, upenes, smiltsērkšķus, vietējo augļu karali ābolu un citas mums tik pazīstamas un mīļas garšas.

Sadarbojoties ar nozares speciālistiem, mēs katru produktu izstrādājam ar īpašu gādību un uzmanību pret mūsu patērētāju un cieņu pret dabas dotajām veltēm.

Nobaudi mūsu produktus un pārliecinies, ka veselīgs var būt arī garšīgs! Priekā!